Kardiomonitor Datalys V5

Kardiomonitor Datalys V5 jest profesjonalnym produktem stworzonym przez amerykańską firmę. Jego interfejs jest niezwykle prosty w obsłudze, a urządzenie będzie idealnym wyborem do wyposażenia sali chirurgicznej każdego gabinetu weterynaryjnego. Niezaprzeczalnymi zaletami kardiomonitora Datalys V5 jest jego mobilny charakter, poręczność, zaawansowane funkcje i oprogramowanie, które pozwala na zbieranie parametrów z bardzo małych, egzotycznych zwierząt. Najwyższej jakości sprzęt, który pozytywnie wpłynie na komfort pracy każdego lekarza weterynarii.

Kup teraz

Kardiomonitor weterynaryjny Datalys V5 - cena

Datalys V5 to profesjonalne urządzenie charakteryzujące się wysokim stopniem zaawansowania. Z tego względu jego cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości. Kardiomonitor posiada także kalkulator leków oraz możliwość przeniesienia za pomocą pendrive zapisywanych danych na komputer. Dzięki swoim rozbudowanym funkcjom i szerokiemu wyposażeniu kardiomonitor Datalys V5 jest idealnym urządzeniem dla lekarzy weterynarii w bardzo korzystnej cenie.

Zobacz ofertę sklepu GlowackiVet.pl
Sprawdź produkty

Kardiomonitor przenośny Datalys V5 - parametry

Kardiomonitor Datalys V5 posiada zaawansowane funkcje i wysokiej jakości parametry. Jego 8.4-calowy ekran wpływa na poręczność i mobilność. Ponadto w pamięci można przechowywać aż 120 godzin wykresów, 1000 pomiarów ciśnienia oraz 200 zdarzeń alarmów. Istnieje także możliwość ustawienia głośności pulsu, QRS, dotyku oraz alarmów w skali od 0 do 9. W kardiomonitorze znajduje się również wbudowany automatyczny tryb jasności ekranu, który w inteligentny sposób wykrywa warunki oświetleniowe otoczenia i na tej podstawie dostosowuje jasność ekranu.

Opinie klientów:

avatar

Kardiomonitor o bardzo dobrych parametrach i o niezwykle wysokiej rozdzielczości ekranu, dzięki któremu możliwe jest precyzyjne monitorowanie pacjenta. Zakup wysokiej jakości urządzenia był konieczny w mojej pracy i zdecydowanie dokonałem bardzo dobrego wyboru.

Karol

avatar

Bardzo solidny, wysokiej klasy kardiomonitor o dobrych parametrach. Niezwykle wygodny w użytkowaniu, dzięki czemu przyspiesza czas pracy i pozwala na dokładne badanie pacjenta. Polecam każdemu lekarzowi weterynarii, który nadal zastanawia się nad zakupem.

Grażyna

avatar

Urządzenie warte swojej ceny, która zdecydowanie idzie w parze z jakością. Jego niewątpliwą zaletą jest dopasowanie do większości gatunków zwierząt, co czyni go niezwykle uniwersalnym sprzętem. Jestem bardzo zadowolona z decyzji o zakupie kardiomonitora.

Adrianna

avatar

Świetne urządzenie, które posłuży na lata. Bardzo dobra jakość wykonania i działania. Znaczne ułatwienie i zwiększenie precyzji wykonywanych badań oraz monitorowania stanu pacjenta. Dzięki kardiomonitorowi zauważyłem także wzrost komfortu pracy.

Przemysław