Analizator biochemiczny InSight V-CHEM

Analizator biochemiczny InSight V-CHEM to urządzenie wieloparametrowe, które w tym samym czasie mierzy aż 15 z 32 dostępnych parametrów. Proces ten zajmuje 8 minut. Sprzęt przeznaczony jest do użytkowania w laboratorium weterynaryjnym. Przy pomocy analizatora biochemicznego szybko i dokładnie można dokonać pełnej analizy krwi, surowicy oraz osocza zwierzęcia. Analizator oprócz wewnętrznej pamięci dodatkowo posiada wbudowaną drukarkę termiczną. Dzięki temu oprócz zapisania transmisji lub wyniku zyskują Państwo także możliwość bezpośredniego ich wydrukowania.

Kup teraz

Weterynaryjny analizator biochemiczny InSight V-CHEM – cena

Analizator biochemiczny InSight V-CHEM jest wysokiej jakości urządzeniem stworzonym, aby ułatwić pracę lekarzom weterynarii i umożliwić im wykonywanie szczegółowej diagnostyki. Jego cena wynika z precyzyjnego wykonania i zastosowania zaawansowanej i nowoczesnej technologii. Jest to sprzęt niezwykle intuicyjny w obsłudze, działający niezwykle szybko. Koszt analizatora biochemicznego bardzo dobrze odzwierciedla jego jakość. Urządzenie to może bezawaryjnie działać przez bardzo długi czas i prawidłowo spełniać swoją funkcję.

Zobacz ofertę sklepu GlowackiVet.pl
Sprawdź produkty

Analizator weterynaryjny InSight V-CHEM

Zaawansowana technologia dzięki połączeniu z internetem pozwala analizatorowi biochemicznemu InSight V-CHEM na automatyczne aktualizowanie wersji oprogramowania, a także przesyłanie informacji o występujących błędach do serwera znajdującego się w chmurze. Urządzenie posiada zintegrowany moduł WiFi, a także 3G, co znacznie przyspiesza i usprawnia wykonywane na nim działania. Natomiast pamięć wewnętrzna pozwala uzyskać aż do 50 000 wyników pomiarów. Kalibracja jest automatyczna.

Opinie klientów:

avatar

Niezwykle profesjonalny i zaawansowany sprzęt, który w szybki i rzetelny sposób pozwoli na wykonanie badania krwi. Bardzo intuicyjny w użyciu, co znacznie poprawia komfort pracy. Polecam każdemu lekarzowi weterynarii, który nadal waha się, co do zakupu.

Krystian

avatar

Szybki i łatwy w obsłudze analizator. Jego dokładność porównywalną jest nawet z ludzkimi analizatorami, co czyni go wysokiej jakości sprzętem stosowanym w gabinetach weterynaryjnych. Fachowy sprzęt, który wpłynął pozytywnie na prowadzoną przeze mnie praktykę.

Olga

avatar

Genialne urządzenie o bardzo dobrych parametrach z niezwykle łatwym w obsłudze interfejsem. Szybki czas analizy próbki krwi, który wpływa na przyspieszenie czasu wykonywanej pracy. Ponadto dotykowy ekran znacznie ułatwia jego użytkowanie.

Ireneusz

avatar

Bardzo dokładny oraz rzetelny pomiar. Analizator w pełni spełnił moje oczekiwania i jestem zadowolona z zakupu. Dodatkową zaletą jest łatwość użycia oraz szybki wynik badania, dzięki któremu zyskujemy znaczną oszczędność czasu. Polecam!

Magdalena